Участь CyberTag у ХІХ МІЖНАРОДНОМУ МОЛОДІЖНОМУ ФОРУМІ «Радіоелектроніка та молодь в ХХІ столітті»

By | 05.01.2016

20-22 квітня 2015 року у Харківському Національному університеті радіоелектроніки проходив ХІХ Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь в ХХІ столітті», в якому приймали участь Гнатюк С., Поліщук Ю., Положенцев А., Шаховал О. — члени наукового товариства «CyberTag».

Учасники форуму мали змогу представити свої роботи у 3 секціях: «Ноосферные исследования, знаниеориентированые методы и технологии» (Поліщук Ю.), «Организация и моделирование бизнеса» (Положенцев А., Шаховал О.), «Социальная информатика и управление». Виступи студенів викликали значний інтерес серед учасників конференції, мали місце цікаві дискусії на представлені теми. Наукова доповідь студента Артема Положенцева на тему «Інформаційні війни як спосіб впливу на суспільну думку»  була відзначена кращою у секції «Организация и моделирование бизнеса», науковець був нагороджений грамотою та грошовою премією.

Після закінчення Молодіжного Форуму був випущений збірник робіт:

Учасники Форуму відзначають високу організацію заходу, комфортні умови проживання, професійність та привітність організаційного комітету. Безпосередньо перед початком Міжнародного Молодіжного Форуму організатори провели екскурсію по історичних пам’ятках  міста Харків із запрошенням професійного гіда; була проведена екскурсія до криптографічного центру та лекція професором, завідувачем кафедри безпеки інформаційних технологій (БІТ) Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ), академіком Академії наук прикладної радіоелектроніки Горбенком І.Д. на тему «Створення систем, комплексів, механізмів, протоколів і засобів криптографічного захисту інформації».