Студенти та виклачачі кафедри прийняли участь у конференції «Перспективні напрями захисту інформації»

By | 07.01.2016

7-9 вересня 2015 року у Одеській національній академії зв’язку ім.О.С.Попова проходила Перша всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективні напрями захисту інформації».

Кафедру БІТ на цій конференції представляли такі викладачі: Сергій Гнатюк, Світлана Казмірчук, Юлія Коваленко, Юлія Хохлачова, Тетяна Жмурко та Василь Кінзерявий. Було представлено доповоді студентів науково-технічного товариства «CyberTag» Юлії Поліщук, Владислава Гріги, Олександри Шаховал, Артема Положенцева та Людмили Рибалки.

edce12f6c4b710e48a98c2d41be458a9
Студенти вдячні кафедрі БІТ за представлену можливість відвідати Одесу та прийняти участь у всеукраїнській науково-практичній конференції.