Блідар Анні призначено академічну стипендію Президента України

By | 13.12.2016

Блідар Анні Ігорівні, яка є постійним членом науково-технічного товариства «СyberTag», було призначено академічну стипендію Президента України на перший семестр 2016-2017 навчального року у розмірі 1356 грн на місяць.

Анна Блідар навчається в Національному авіаційному університеті за напрямом 6.170103 «Управління інформаційною безпекою» з 2014 року. З відзнакою закінчила спеціалізовану школу ім. В.І. Вернадського м. Києва з  поглибленим вивченням фізико-математичних наук. За час навчання у школі зайняла багато призових місць на олімпіадах фізико-математичного та філологічного напряму. Активно бере участь у студентському житті та конкурсах НАУ.  Академічний рейтинг 5.0 протягом другого та четвертого семестрів.

• У 2016 році зайняла І місце у другому турі в індивідуальному заліку ІІ Всеукраїнської олімпіади «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів».
  •  Зайняла ІІ місце у другому турі командного змагання (у складі команди «CyberGirls»)  ІІ Всеукраїнської олімпіади «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів».
  • Отримала нагороду кращого молодого науковця на V Міжнародній науково-технічній конференції «Захист інформації і безпека інформаційних систем» (2-3 червня 2016 р., Львів).
  • Брала участь у таких міжнародних науково-практичних конференціях: «Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації» (24-27 лютого 2016 р., Верхнє Студенне), «Політ. Сучасні проблеми науки» (6-8 квітня 2016 р., Київ), ITSEC (17-19 травня 2016 р., Київ).
  • Протягом 2015-2016 рр. відвідувала наукові семінари та тренінги.

nakaz