Участь CyberTag у ІV конференції «Захист інформації і безпека інформаційних систем»

By | 04.01.2016

У Національному університеті «Львівська політехніка» проходила IV міжнародна науково-технічно конференція «Захист інформації і безпека інформаційних систем». Члени товариства «CyberTag» приймали активну участь у обговорення питань та виступали з доповідями.

Учасники відзначають високу організацію заходу, комфортні умови проживання, професійність та привітність організаційного комітету. В ході проведення конференції, кожен мав змогу познайомитись з фахівцями в галузі інформаційної безпеки, отримати конструктивні пропозиції по покращенню наукових робіт, згенерувати нові ідеї та просто поспілкуватись за чашечкою ароматної кави. Всі учасники отримали подарунки на згадку.

Наукові напрацювання Кобільника Богдана, Макарчука Романа, Гріги ВладиславаСамуся Віктора і Гізуна Андрія викликали обговорення і були високо оцінені професорським складом «Львівської політехніки» та іншими учасниками заходу. Всі роботи розміщені у рамках секції «Управління інформаційною безпекою». Доповідь Самуся Віктора на тему «Методи пропаганди в мережі Інтернет та способи їх блокування» була визначена кращою роботою молодого науковця, за що він отримав цінні подарунки.

Після закінчення конференції, для членів товариства провели екскурсію по університету з відвіданням музею. Всі могли насолоджуватись краєвидами міста з обсерваторії Львівської політехніки.