Члени Товариства — учасники програми Erasmus +!

By | 28.09.2016

З 4 по 19 вересня 2016 року студенти кафедри БІТ, члени Студентського науково-технічного товариства «CyberTag» Гріга Владислав, Коломієць Марина та Положенцев Артем пройшли стажування у «Бещадській академії астрономії та авіації», що реалізується в рамках загальноєвропейської програми Erasmus+.  Дане дійство відбувалося у Польщі, поблизу міста Бжозув. Дана програма створена для розвитку міжнародної спрівпраці між студентами вищих навчальних закладів європейських держав, задля обміну досвіду та навичок, що дозволить покращити знання учасників.

Під час одного із завдань проекту студенти Гріга Владислав та Положенцев Артем успішно презентували усім учасникам Україну, місто Київ, Національний авіаційний університет та Студентське науково-технічне товариство «CyberTag».

В рамках проекту було реалізовано такі заходи:

-Навчальна поїздка до Кракова до Інституту ядерної фізики ім. Генрі Неводнічанськего та Польської академії наук, де учасникам було проведено лекції із георозвідки радіоактивних речовин та лікування хвороб ока новітніми способами;

-Навчальна поїздка на велику петлю в Бещадах – відвідування греблі Соліна і вихід на Ветлінську полонину.

-Навчальний виїзд у Скальнате Плесо до обсерваторії (Словаччина), де знаходиться найбільший у Європі телескоп.  Учасники отримали практичні навички із налаштування телескопу на визначений об’єкт та запису інформації на прилади;

-Навчання на авіасимуляторі та навчальний політ на території осередка, де було отримано навички із пілотування легкомоторних літаків.

-Навчальна поїздка в Долину авіації в Жешув, де відбулася виставка високотехнологічних приладів. Під час виставки учасники дізналися про сучасні розробки робототехніки, безпілотних літальних апаратів, 3D принтерів, окулярів віртуальної реальності,  космічних технологій, а Положенцев Артем спробував себе у ролі астронавта: пройшов заданий маршрут у скафандрі, взяв грунт та провів над ним дослід;

-Лекції з історії космічних польотів.

-Майстер-класи з астрофотографії, де учасники отримали практичні навички з астрофотографування та обробки таких фотографій.

-Практична демонстрація: спостереження за допомогою телескопа, мета – навчитися використовувати цей інструмент і спробувати спостерігати і отримувати з нього наукові результати.

Лекції з астрономії проводив спеціаліст Польського космічного агенства, з авіації – представники Європейської асоціації малої авіації.

Фіналом програми стало захоплююче шоу влаштоване організоване керівниками в осередку.

Серед культурних заходів було проведено екскурсії у Вевелі (резиденції польських королів у Кракові), Жешуві, Бжозуві, Жіночому монастирі Бжозова. Проводилися інтеграція у культурний та освітній простір Європейського союзу.

Загалом, учасники задоволені тим, що їм випала можливість взяти участь у даній програмі та перейняти досвід своїх польських колег.

img_20160917_180201 artem